Hakkımızda

Üç Kuşak Gıda Üretiyor

Üretim serüvenimiz; ilk konserve fabrikasını kurmasıyla Antalya'nın kentsel mirasına dahil kabul edilen "Konserveciler" olarak bilinen bir aileye dayanmaktadır.

1954 yılında, ülkemizin turizm kenti Antalya’da başlayan gıdacılık serüvenimiz, aile mirasımız olup; 1986 yılında, keçiboynuzu pekmezinin üretimini, ülkemizde ilk defa endüstriyel ölçekte ve hijyenik şartlarda gerçekleştirmiş bu mirası gururla günümüze taşımış bulunmaktayız.


Antalya’nın Aksu ilçesindeki imalat tesisimizde, 4.500 m2’si kapalı olmak üzere toplam 12.000 m2’lik alanda, Keçiboynuzu, Andız ve Dut Pekmezi ile Keçiboynuzu Unu üretimi gerçekleştirmekteyiz. 


Tesisimiz “büyük ölçekli bir pekmez ve keçiboynuzu unu imalat tesisi” olup, kalifiye işçilerimiz ve modern üretim makinelerimizle; müşterilerimize büyük ölçekli üretim sağlamanın yanı sıra, son tüketicimize ise tescilli markamız “TAÇ” ile ulaşmaktayız.


Katkısız ve ilave şekersiz üretim misyonumuzu kararlılıkla sürdürmekte; imalatçı kimliğimizle müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız. Son tüketiciyle buluşturduğumuz tescilli markamız “TAÇ” da katkısız ve ilave şekersiz ürünlere erişim imkanı sağlamaktadır.


Aylık 60 tonluk pekmez ve 60 tonluk keçiboynuzu unu üretimi kapasitesiyle tesisimizde üretilen ürünlerimiz; sadece yurt içi değil, yurt dışındaki firmaların da taleplerine cevap vermektedir. Özellikle Avrupa Birliği üyesi ülkelere katkısız ve ilave şekersiz içerik güvencesi sayesinde rahatlıkla giriş yapabilen ürünlerimizin kalitesi yurtdışı müşterilerimiz tarafından da memnuniyetle karşılanmaktadır. 


İmalatçı kimliğimizin yanında günbegün büyüyen ve Türkiye ihracat hacmine katkı sağlayan gelişimimizden gurur duymakta ve bu konuda sürekli atılımlarda bulunarak, ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesindeki firmalara ulaştırmaya devam etmekteyiz.


Ayrıca firmamız; ISO 9001:2015 ve ISO 22000:2018 Sertifikaları, Helal Sertifikası ve BIO Sertifikası ile belgelendirilmiş bir şekilde üretim gerçekleştirmekte olup, istihdam ettiği gıda mühendisleriyle de Ar-Ge çalışmalarına devam ederek, müşterilerine en iyiyi sunma misyonunu sürdürmektedir.

"Her kaşıkta doğadan gelen iyiliği hissedin."

Hakkımızda

1954 yılından beri gıda üretmekteyiz. 1986 yılında ilk "keçiboynuzu pekmezi" üretimini gerçekleştirdik. Zamanla "andız pekmezi" ve dut pekmezi" ile de raflarda yer almış olan TAÇ markasıyla, şimdi ise "keçiboynuzu unu" da üretmekteyiz.


Üretim tesisimiz Antalya'nın Aksu ilçesinde 12 dönümlük arazimiz üzerinde, 4500m2'lik kapalı bir alanda bulunmaktadır.

Aylık pekmez üretim kapasitemiz 50-60 ton arasındadır.

Keçiboynuzu unu yeni ürünümüz olup, bu üründe aylık üretim kapasitemiz 30-40 ton arasındadır.


Ürünlerimizde hiçbir ilave şeker ya da koruyucu katkı maddesi bulunmamaktadır.

Tesisimizde Tarım ve Orman Bakanlığı'nın ilgili mevzuatı çerçevesinde denetimlere tabi üretim yapılmaktadır.

Üç Kuşak Gıda Üretiyor

Üretim serüvenimiz; ilk konserve fabrikasını kurmasıyla Antalya'nın kentsel mirasına dahil kabul edilen "Konserveciler" olarak bilinen bir aileye dayanmaktadır.